NB! TASUTA TRANSPORT PAKIAUTOMAATI ALATES 30 EUROST.
Tootegrupid

Tööriistad järelmaksuga

 

14-päevane taganemisõigus

Taganemisõigus
Vastavalt võlaõigusseadusele on tarbijal õigus põhjust avaldamata taganeda lepingust (e-poest sooritatud ostust) 14 päeva jooksul. Taganemisõigus kehtib vaid füüsilistele isikutele. Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Teie või Teie nimetatud kolmas isik, kes ei ole kauba vedaja, on saanud asja (kauba) füüsiliselt enda valdusesse.

Taganemisõiguse kasutamiseks teavitage meid oma otsusest taganeda lepingust ühemõttelise avaldusega. Te võite selleks kasutada lisatud taganemisavalduse tüüpvormi, kuid see ei ole kohustuslik. Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadate teate taganemisõiguse kasutamise kohta ära enne taganemistähtaja lõppu.

Tagastamine:

1. Tuua meie poodidesse või pealattu E-R 09:00-17:00

2. Pakiautomaati:
Pakk saata KEILA linnas asuvasse pakiautomaati (omniva, itella, dpd)
Saaja: Aerton OÜ
Kontaktnumber: +372 56226368
Email: abi@aerton.ee

 

3. Kulleriga:
Aerton OÜ
Meistri tee 3 Tutermaa 76617 Harku vald Harjumaa
Kontaktnumber: +372 56226368

 

Lepingust taganemise tagajärjed
Kui Te taganete lepingust, tagastame Teile kõik Teilt saadud maksed, sealhulgas kättetoimetamiskulud (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad Teie valitud kättetoimetamise viisist, mis erineb meie pakutud kõige odavamast tavapärasest kättetoimetamise viisist) viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil saame teada Teie otsusest kõnesolevast lepingust taganeda. Teeme nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida kasutasite makse tegemiseks (pangaülekanne samale kontole, kust makse sooritati). Igal juhul ei kaasne Teile sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu. 

Võime keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme lepingu esemeks oleva asja (kaubad) tagasi saanud või kuni olete esitanud tõendid, et olete asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Tähtajast on kinni peetud, kui saadate lepingu esemeks oleva asja tagasi enne 14-päevase tähtaja lõppu.
Asja tagastamise otsesed kulud tuleb katta Teil.
Vastutate üksnes asja väärtuse vähenemise eest, mis on tingitud asja kasutamisest muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Tagastatud kaubad peavad olema täiskomplektsed, pakendid võivad olla avatud vaid ettevaatlikult neid kahjustamata, nii nagu seda lubatakse tavapäraselt teha tavapoes.

Taganemisavalduse tüüpvormi võite alla laadida klikkides järgnevaid linke: 

Avalduse vormi .xls faili avamiseks on vajalik arvutisse installeeritud kontoritöötarkvara olemasolu, millest ühe võimaliku saate alla laadida siit. Pdf faili avamiseks on vajalik installeerida oma arvutisse vastav programm Adobe Reader või Foxit Reader.